Wtorek, 4 sierpnia 2020 Imieniny: Dominika, Jana
Nidzica - wiadomości, informacje, ogłoszenia || Nidzica24.pl - Miasto w zasięgu reki

Wiadomości

Atrakcyjne oferty komplesków sportowych w Krakowie

  • 06-04-2017 09:06
    zoptamo.com/pl
  • komentarzy: 0
    odsłon: 1370
  • ocena: 0.0 / 5
    głosów: 0
Zdjęcie poglądowe, stanowi jedynie ilustrację do artykułu

Zdjęcie poglądowe, stanowi jedynie ilustrację do artykułufot. zoptamo.com/pl

Moda na zdrowy styl życia dotarła również do Polski. Polacy chcą być atrakcyjni i wysportowani, a siłownie i kluby fitness cieszą się coraz większą popularnością. W ciągu ostatnich lat zaszły bardzo duże zmiany w podejściu do uprawiania wszelkich aktywności sportowych. Siłownie w Krakowie starają się reagować na te potrzeby i dopasowywać ofertę, tak żeby klient był w 100% zadowolony.

Nie ma profesjonalnej siłowni w Krakowie, która nie proponowałby dużej i uniwersalnej przestrzeni do ćwiczeń, wysokiej jakości sprzętów i dobrych trenerów. Poszczególne kluby różnią się między sobą pewnymi elementami, ale wszystkie utrzymują bardzo wysoki poziom oferowanych usług. Mimo że dla branży sportowej jest to bardzo dobry okres, to również konkurencja jest duża. Kluby fitness prześcigają się w propozycjach. Klub fitness bez Zumby, Pilatesu, czy Cyclingu nie utrzyma się na rynku. W Krakowie znajduje się wiele obiektów, które spełnia te warunki. W oddziałach Fitness Platinium zaspokoisz swoje wszystkie potrzeby, rozładujesz emocje i odprężysz się poprzez sport. Możesz poddać się tam treningom grupowym, ale także indywidualnym. Dla kobiet trenerzy z Fitness Platinium przygotowali zestaw ćwiczeń na podstawie metody Full Body Workout, natomiast dla mężczyzn trening klatki piersiowej, dostępny również na ich stronie internetowej. Oprócz tego klub wciąż sięga po coraz to kreatywniejsze sposoby zachęcania ludzi do aktywności fizycznej. Fitness Platinium przy ul. Bratysławskiej w Krakowie jako pierwszy na przykład zorganizował trening na siłowni przy muzyce na żywo. Równie ciekawe podejście do klienta prezentuje Fit by Step family fitness club, gdzie cała rodzina może wspólnie poćwiczyć. Rodzice mogą zostawić dzieci na zajęciach karate lub na ściance wspinaczkowej, a sami mogą udać się na siłownie, fitness lub trening personalny. W Fit By Step na każdym kroku zaznacza się otwartość na wszelkie pomysły i grupy wiekowe. W klubie możesz więc zaplanować urodziny swojego dziecka lub inne imprezy okolicznościowe. Zumbatomic, czyli fitness z elementami zabawy na pewno spodoba się dzieciom. Natomiast Fitness Młyn w Krakowie raz na jakiś czas organizuje atrakcje w ramach programu Senior Sport.

Reklama

To tylko kilka obiektów w Krakowie i ich propozycję, wychodzące poza obszar podstawowych usług każdego klubu fitness. Jeszcze inne ośrodki z ciekawą ofertą znajdziesz na stronie Zoptamo i wtedy dopiero przekonasz się, że nie warto się ograniczać. Tylko próbowanie różnych rzeczy w różnych miejscach pozwoli Ci określić, co jest najlepsze dla Ciebie, a być może też dla Twojej rodziny.

Zdrowy tryb życia, Siłownia, Fitness, Aktywność sportowa, Sport,
Oceń tekst
Reklama
Zobacz także
Dodaj komentarz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się »

Słowo przeciwne do 'Bogaty'

Reklama
Najczęściej czytane
Ostatnio dodane albumy
Reklama
Top użytkownicy
Fotografie użytkowników
partners partners partners partners partners partners partners partners partners partners