Wtorek, 4 sierpnia 2020 Imieniny: Dominika, Jana
Nidzica - wiadomości, informacje, ogłoszenia || Nidzica24.pl - Miasto w zasięgu reki

Wiadomości

Czy istnieją zdrowe i ekologiczne wózki dla dzieci? Czy istnieją zdrowe i ekologiczne wózki dla dzieci?

  • 08-02-2017 09:31
    babyland.pl
  • komentarzy: 0
    odsłon: 2218
  • ocena: 5.0 / 5
    głosów: 1
Zdjęcie poglądowe, stanowi jedynie ilustrację do artykułu

Zdjęcie poglądowe, stanowi jedynie ilustrację do artykułufot. babyland.pl

Nowoczesne wózki odpowiadają preferencjom ekomam dbającym o bezpieczeństwo swoich dzieci, ale też lubiącym korzystać ze spacerów na świeżym powietrzu. Taki wózek jest też idealny dla fitnessmamy, biegającej, czy ćwiczącej np. w miejskim parku.

Przykładem takiego wózka jest Anex Sport. Przewidziano w nim wiele elementów potwierdzających czułość projektanta na ochronę środowiska. Regulowana wygodna rączka pokryta jest skórą ekologiczną. Jej właściwości eliminują czynniki alergiczne. Jest łatwa w utrzymaniu czystości, pot nie wsiąka w materiał. Ponadto nie nagrzewa się, gdy jest upał, ani nie jest nieprzyjemnie twarda podczas mrozów. Innowacyjna tkanina wodoodporna działa dosłownie tak, jak pokrywa z piór kaczki. Obszyto nią budkę i zastosowano jako tapicerkę. Krople deszczu spływają po materiale. Woda nie przesiąka, dzięki czemu dziecko jest bezpieczne nawet podczas ulewy. Z drugiej strony jest wytrzymała na czynniki mechaniczne i... biodegradowalna, dzięki zastosowanej technologii EcoTex. Tutaj także zastosowano materiał o właściwościach antyalergicznych, pozwalający dziecku spokojnie spać w przyjaznym mu mikroklimacie. Materac z naturalnymi wiórkami kokosa, poza potwierdzeniem ekologicznego podejścia producenta, jest także wartościowy pod względem fizjologicznym. Pamięta układ małego ciałka, dzięki czemu pozwala mu na prawidłowe i wygodne ułożenie. Sprzyja to odpowiedniemu dla wieku rozwojowi układu kostnego.

Reklama

Tkanina z jonami srebra znajdująca się m.in. na zewnątrz dołu gondoli, gwarantuje wózkowi specjalne działanie antyseptyczne i antybakteryjne. Ponadto tkanina na budce i w miejscach narażonych na ekspozycję na słońce a jednocześnie osłaniająca dziecko - nie przepuszcza 50% promieniowania ultrafioletowego. Podsumowując - wózek zapewnia maleństwu odpowiednia wentylację dla jego komfortu, zdrowia i bezpieczeństwa. Nowoczesny wózek Anex Sport osłania swojego pasażera od wiatru, deszczu i słońca. W XXI wieku ekologiczne podejście ma kluczowe znaczenie. Od małego dziecko jest wychowywane w trendach sprzyjających jego zdrowiu. Najważniejsza jednak jest równowaga w realizacji swoich poglądów. Wózek czerpie z najnowszej wiedzy, wykorzystuje sprzyjające zdrowiu technologie. Przy czym pod względem wagi, regulacji i zwrotności plasuje się w czołówce wózków dziecięcych.

Dzieci, Wózek dziecięcy, Spacer, Fitnessmama
Oceń tekst
Reklama
Dodaj komentarz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się »

Budynek strażacki

Reklama
Najczęściej czytane
Ostatnio dodane albumy
Reklama
Top użytkownicy
Fotografie użytkowników
partners partners partners partners partners partners partners partners partners partners