Wtorek, 4 sierpnia 2020 Imieniny: Dominika, Jana
Nidzica - wiadomości, informacje, ogłoszenia || Nidzica24.pl - Miasto w zasięgu reki

Wiadomości

Dzień Otwarty w ZSZiO

  • 05-05-2015 10:53
    Starostwo Powiatowe Nidzica
  • komentarzy: 0
    odsłon: 3185
  • ocena: 0.0 / 5
    głosów: 0
zobacz galerię zdjęć » Dzień Otwarty w ZSZiO

Dzień Otwarty w ZSZiOfot. Starostwo Powiatowe w Nidzicy / powiatnidzicki.pl

27 kwietnia to data szczególna dla Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy. Wówczas zorganizowano w szkole Dzień Otwarty. To wydarzenie towarzyszyło odbywającemu się na boisku wielofunkcyjnym I Turniejowi Piłki Nożnej o Puchar Starosty Nidzickiego dla Szkół Gimnazjalnych.

Wszyscy gimnazjaliści powiatu nidzickiego mieli możliwość odwiedzenia ZSZiO oraz zapoznania się z jego ofertą kształcenia. Na przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji, gdyż ZSZiO dba nie tylko o wysoki poziom edukacji, ale także o miłą i przyjazną atmosferę.

Wszystkie klasy drugie liceum zaprezentowały zajęcia rozszerzone typowe dla swojego profilu oraz możliwości dalszej edukacji opartej na zdobytej w ZSZiO wiedzy. Goście zapoznali się z budynkiem szkoły oraz z salami, w których odbywają się zajęcia lekcyjne.

Reklama

Technikum oraz Zasadnicza Szkoła Zawodowa prezentowały swe oferty na płycie boiska. Technikum Ekonomiczne zapoznawało gimnazjalistów z uprawnieniami ekonomicznymi i możliwościami ich zdobycia, Technikum Budowlane prezentowało dokumentację budowlaną oraz uczyło poprawnie układać cegły, wbijać gwoździe, wkręcać śruby oraz malować płyty agregatem do malowania. Kolejne atrakcje przygotowało Technikum Samochodowe, które korzystało z komputera podłączonego do samochodu oraz z urządzeń służących do wykrywania błędów w samochodzie. Zasadniczą Szkołę Zawodową prezentowały na przykład fryzjerki zajmujące się stylizacją fryzur, kucharki częstujące słodkimi wypiekami oraz fotografki, które robiły zdjęcia.

W ZSZiO swe oferty prezentowały także inne szkoły: Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących oraz Centrum Kształcenia Praktycznego.

Nidzica, ZSZiO, Szkoła, Technikum, Dzień otwarty, Zasadnicza Szkoła Zawodowa, Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Nidzickiego
Oceń tekst
Reklama
Zobacz także
Dodaj komentarz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się »

'Tradycyjna' ryba wigilijna

Reklama
Najczęściej czytane
Ostatnio dodane albumy
Reklama
Top użytkownicy
Fotografie użytkowników
partners partners partners partners partners partners partners partners partners partners