Wtorek, 4 sierpnia 2020 Imieniny: Dominika, Jana
Nidzica - wiadomości, informacje, ogłoszenia || Nidzica24.pl - Miasto w zasięgu reki

Wiadomości

E-platforma - ucz się kiedy i gdzie chcesz na Mazurach i nie tylko...

  • 25-07-2016 11:08
    preply.com/pl
  • komentarzy: 0
    odsłon: 2572
  • ocena: 0.0 / 5
    głosów: 0
Zdjęcie poglądowe, stanowi jedynie ilustrację do artykułu

Zdjęcie poglądowe, stanowi jedynie ilustrację do artykułufot. preply.com/pl

Częstym problemem komplikującym organizację nauki jest dyspozycyjność czasowa, jak również lokalizacja miejsca zamieszkania. Mieszkając poza miastem zwykle musimy zorganizować dojazd na zajęcia, co pochłania czas, pieniądze i nie jest łatwe, zwłaszcza zimową porą. Dostęp do nauki to również ograniczają finanse, czasem brak możliwości wyjścia z domu. Nauka wymaga wówczas dużej determinacji, jednak e-edukacja wprowadza w nasze życie nowa jakość nauki umożliwiając zdobywanie wiedzy online, łatwo i wygodnie. Pracując na dwa, czasem nawet trzy etaty również ciężko jest nam pogodzić naukę z pracą, opiekując się małym dzieckiem, chorym, czy też mając do opieki duży dom trudno jest myśleć o efektywnej nauce.

Bez względu czy mieszkasz w Nidzicy, Olsztynie, Warszawie czy Krakowie....
Nieustanny brak czasu, często również pieniędzy powoduje rezygnację z własnych ambicji, ciekawości i chęci do nauki, tymczasem możesz to zmienić poznając e-platformę edukacyjną, która odmieni Twoje życie, pomoże zainwestować w siebie, spełnić marzenia i zaspokoić potrzebę samorealizacji na najwyższym poziomie. Brak dostępu do nauki to również częsta wymówka przed podjęciem nauki. Warto zauważyć, iż nauka z Preply to nie nauka znana nam ze szkoły, a zupełnie inny model edukacji zapewniający interesująca treść i przyjemność z zajęć. Dzięki Preply możesz uczyć się nie wychodząc z domu, wykorzystując każdą wolną chwilę, o każdej porze dnia, nocy, co więcej z Preply nauczysz się jeżyka obcego, podszkolisz w matematyce, zgłębisz wiedzę z biologii, chemii, fizyki. Zajęcia online umożliwiają większą swobodę w ich dostosowaniu do zróżnicowanych potrzeb szerokiego grona uczniów. Edukacja online uniezależnia nas od miejsca i daje możliwość korzystania z wiedzy przez całą dobę. Nie zawsze jednak wystarcza nam motywacji i systematyczności do zdobywania wiedzy samodzielnie. Na czym polega fenomen Preply? Otóż platforma stanowi wyszukiwarkę korepetytorów z całego świata. Ucząc się z Preply uczymy się z osobistym nauczycielem, który zadba o naszą samoocenę, zmotywuje do pracy, zaproponuje ćwiczenia oraz materiał, z którym sobie nie radzimy. Kontakt z nauczycielem, nie zaś komputerem, jak bywa to w przypadku e-kursów wyróżnia korepetycje przez internet i wpływa na efektywność nauki właśnie w tej formie. Dostępne w Preply kontakty obejmują nie tylko nauczycieli, ale również native speakerów z którymi możemy przećwiczyć komunikację językową tak z angielskiego, niemieckiego jak i chorwackiego, czy litewskiego.

Dzięki Preply edukacja online stała się bardziej popularna i efektywna. Ucząc się tak jak lubimy, zgodnie z własnymi możliwościami i potrzebami uczymy się szybciej i efektywniej, co za tym idzie chętniej, przyjemniej i więcej. Sekret korepetycji tkwi w indywidualizacji nauki, na jaką pozwalają lekcje przez Skype. Łącząc się z dowolnym korepetytorem przez Skype możemy uczyć się wszędzie, gdzie mamy możliwość połączenia się z siecią. Nauka w drodze do pracy, czy w okienku między zajęciami, czy na spacerze w parku jest możliwa. Wystarczy tablet, smartfon z dostępem do internetu oraz Skype. Co ciekawe Skype pozwala na skuteczna naukę we wszystkich obszarach wiedzy. Kiedy postanowimy podszkolić angielki z Preply możemy szlifować wymowę, rozumienie ze słuchu, jak i czytanie, pisownię, czy słownictwo. Podobnie jest z przedmiotami ścisłymi, które można wykładać w formie ćwiczeń online i interaktywnej lekcji przez Skype. W odróżnieniu od połączenia telefonicznego, czy też komunikacji mailowej podczas spotkania via Skype możemy korzystać z obrazu video, co za tym idzie korepetycje nie odbiegają od tych prowadzonych stacjonarnie. Łatwość korzystania z zasobów Preply poprzez wyszukiwarkę i filtrowanie ofert umożliwia dobranie korepetytora względem swoich preferencji czy to czasowej dyspozycyjności, czy stawki za godzinę zajęć, czy innych kryteriów jak kwalifikacje, doświadczenie itp. Wszystkie te informacje o lektorze, nauczycielu znajdziemy w profilu korepetytora. Poza ofertą znajdziemy w profilu także oceny i opinie o danej osobie, jakie wystawiają użytkownicy pobierający lekcje u korepetytora. To świetna rekomendacja dla nauczyciela i wskazówka dla osób poszukujących odpowiedniego nauczyciela dla siebie.

Reklama

By skorzystać z Preply wystarczy dokonać rejestracji i stworzyć własne konto użytkownika. Na start jako nowy użytkownik otrzymamy darmową lekcje testową, dzięki której będziemy mogli sprawdzić komfort użytkowania. Rejestracja i korzystanie z pośrednictwa są darmowe, co podnosi atrakcyjność platformy. Kiedy wybierzemy już osobę, której usługami jesteśmy zainteresowani winniśmy wypełnić formularz kontaktowy i wpłacić uzgodnioną sumę na konto Preply. Rozliczenie zajęć w serwisie jest kolejną zaletą platformy, która dbając o kompleksową obsługę oferuje pośrednictwo gwarantujące ochronę interesów obydwu stron transakcji. Dzięki wpłatom na konto Preply unikasz oszustwa, zaś korepetytor unika sytuacji, kiedy z winy ucznia zajęcia nie dochodzą do skutku. Co więcej odpłatność przez Preply jest znacznie wygodniejsza dla uczniów, bowiem można zapłacić karta płatnicza, jak i przez PayPal, a to minimalizuje koszty zagranicznych transakcji, co w przypadku konwersacji z native speakerami jest sporym atutem.

Jeżeli planujesz naukę w cyklu zajęć Preply udostępnia pakiety zajęć, które można wykorzystywać sukcesywnie. Zaletą Preply jest możliwość korzystania z zajęć jednorazowo jak i cyklicznie, stale. Samodzielnie decydujemy o tym kiedy, z kim i gdzie chcemy się uczyć.

Jeśli ma dla nas znaczenie lokalizacja nauki i warunki w jakich się uczymy, to Preply pozwala zadbać o optymalne warunki do nauki poprzez dostosowanie czasu, jak i miejsca. Możemy uczyć się w domu, ogrodzie, pracy, w drodze, wszędzie, gdzie uznamy za stosowne. Godziny zajęć również są na tyle elastyczne, ze możemy uczyć się zarówno późną porą nocna, jak i wczesnym rankiem. Wybierając spośród tysięcy nauczycieli znaleźć mamy szansę kogoś, kto dostosuje się do naszych potrzeb, nie przeciwnie. Mieszkając na prowincji często narzekamy na niewielki wybór nauczycieli, w Preply mamy dostęp nie tylko do korepetytorów z okolicy. Dla jakości zajęć nie ma znaczenia, czy wybierzemy korepetytora ze swojej miejscowości, czy z drugiego końca kraju, kontynentu, świata. Wychodząc naprzeciw użytkownikom portalu Preply udostępnia także ofertę nauki stacjonarnej. Wystarczy wybrać w wyszukiwarce kryterium nauki stacjonarnej.

Edukacja zdalna to oferta zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Sprawdza się w szczególności u osób, które nie mogą pozwolić sobie na klasyczny model edukacji stacjonarnej, uczestnictwo w kursach itp. to również oferta dla tych, którzy z różnych powodów nie widzą się w nauce grupowej, preferują indywidualne podejście i mają specyficzne potrzeby w zakresie edukacji. Wbrew opinii korepetycje to nie tylko zajęcia wyrównawcze dla osób z trudnościami w nauce, czy zaległościami, ale także idealny sposób na rozszerzenie wiedzy ponad programowej, poznanie ciekawostek i alternatywa dla szkoły powszechnej, kursów przedmiotowych itp.

To nie jedyne zalety nauki zdalnej przez Skype, jeśli chcesz je poznać wszystkie dołącz już dziś do Preply i ucz się czego chce, gdzie chcesz i kiedy masz na to ochotę. W Preply zapewne znajdziesz korepetytora dla siebie.

Edukacja, Szkoła, E-edukacja, Dojazd do szkoły, Nauka
Oceń tekst
Reklama
Dodaj komentarz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się »

Służy do przechowywania zdjęć

Reklama
Najczęściej czytane
Ostatnio dodane albumy
Reklama
Top użytkownicy
Fotografie użytkowników
partners partners partners partners partners partners partners partners partners partners