Wtorek, 4 sierpnia 2020 Imieniny: Dominika, Jana
Nidzica - wiadomości, informacje, ogłoszenia || Nidzica24.pl - Miasto w zasięgu reki

Wiadomości

Etykiety samoprzylepne Avery Zweckform

  • 06-06-2017 14:32
    pasazbiurowy.pl
  • komentarzy: 0
    odsłon: 2487
  • ocena: 0.0 / 5
    głosów: 0
Zdjęcie poglądowe, stanowi jedynie ilustrację do artykułu

Zdjęcie poglądowe, stanowi jedynie ilustrację do artykułufot. pasazbiurowy.pl

Etykiety to produkt, który dzięki swojej różnorodności znajduje liczne zastosowanie. Z powodzeniem zastępują przygotowane ręcznie naklejane karteczki, których wykonanie zajmuje dużo czasu, przez co są dość niepraktyczne przy większym zapotrzebowaniu. Wykorzystanie etykiet niesie za sobą liczne zalety - od komfortu pracy, poprzez estetykę, aż po zwiększenie wydajności i skrócenie czasu potrzebnego do wykonania tej samej czynności bez użycia etykiet.

Avery Zweckform - lider na rynku etykiet
Marka Avery Zweckform jest wiodącym producentem etykiet. W swojej ofercie posiada etykiety uniwersalne oraz dedykowane do konkretnych zastosowań. W asortymencie marki Avery Zweckform znajdują się etykiety na listy i koperty, paczki i przesyłki, do organizacji i archiwizacji, do oznaczania, cenowe, do ochrony i zabezpieczania oraz etykiety na nośniki danych. Etykiety różnią się miedzy sobą właściwościami. Kluczowy jest rozmiar oraz kształt, najczęściej zależny od przeznaczenia etykiety. Najmniejsze są okrągłe etykiety do oznaczania o średnicy 8mm, minietykiety oraz prostokątne etykiety adresowe. Największy dostępny rozmiar jest równy formatowi kartki A4 - 210 na 297mm. Większość etykiet jest prostokątna i okrągła, choć są również kształty nietypowe przeznaczone na przykład do oznaczania kabli lub strzałki informacyjne. Pomiędzy sobą etykiety różnią się również kolorem. Występują w kilku wariantach: białym, czarnym, zielonym, żółtym, niebieskim, czerwonym, odblaskowym czerwonym, szarym. Są także przezroczyste oraz neonowe.

Reklama

Znakomite krycie etykiet
Etykiety Avery Zweckform wyróżniają się znakomitym kryciem, dzięki czemu w przypadku przylepienia etykiety na inną etykietę – poprzednia zostanie całkowicie przykryta. Przy wyborze odpowiednich etykiet warto zwrócić również uwagę na moc z jaką się przyklejają. Dostępne są dwa rodzaje etykiet: łatwo usuwalne oraz bardzo silnie trzymające się podłoża. Każde z nich będą miały inne przeznaczenie.

Treści na etykietach mogą być umieszczane na dwa sposoby: ręcznie oraz poprzez nadrukowanie. Co istotne, wyszczególnić można cztery technologie nadruku, gdzie każda z etykiet posiada oznaczenie pod jaki rodzaj nadruku jest dedykowana. Doskonała jakość papieru, odpowiednia chłonność oraz wytrzymałość sprawiają, że druk na etykiecie jest bardzo dokładny i wyrazisty, jak również nie rozmazuje się. Wszystkie te cechy przekładają się na duże zadowolenie z wyboru etykiet marki Avery Zweckform.

Autoryzowany sprzedawca
Duży wybór etykiet marki Avery Zweckform dostępny jest w sklepie internetowym www.pasazbiurowy.pl. W razie wątpliwości przy wyborze najlepiej dopasowanych etykiet najlepiej skontaktować się z obsługą sklepu.

Etykiety samoprzylepne, Artykułu biurowe
Oceń tekst
Reklama
Dodaj komentarz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się »

'Tradycyjna' ryba wigilijna

Reklama
Najczęściej czytane
Ostatnio dodane albumy
Reklama
Top użytkownicy
Fotografie użytkowników
partners partners partners partners partners partners partners partners partners partners