Wtorek, 25 czerwca 2019 Imieniny: Łucji, Wilhelma
Nidzica - wiadomości, informacje, ogłoszenia || Nidzica24.pl - Miasto w zasięgu reki

Wiadomości

Jak zarabiać bez wysiłku - czyli o promocjach bankowych

  • 13-07-2016 08:11
    oszczednoscionline.pl
  • komentarzy: 0
    odsłon: 1458
  • ocena: 0.0 / 5
    głosów: 0
Zdjęcie poglądowe, stanowi jedynie ilustrację do artykułu

Zdjęcie poglądowe, stanowi jedynie ilustrację do artykułufot. oszczednoscionline.pl

Dzięki rozwijającej się bankowości oraz rozprzestrzenianiu się tych instytucji, codziennie słyszymy o coraz nowszych sposobach na pozyskiwanie klientów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, klienci mogą przebierać między bankami, wybierając te z najlepszą ofertą. Dzięki rozwiniętej konkurencji, mamy możliwość uzyskania lepszych warunków oraz dodatkowych usług, które często oznaczają zwrot pieniędzy.

Z jakimi korzyściami możemy się spotkać?
W chwili obecnej, najczęściej stykamy się się z usługą moneyback. Jak sama nazwa wskazuje, jest to zwrot pieniędzy za zakupy, za które zapłaciliśmy kartą płatniczą. W zależności od banku, możemy spotkać się z rożną wysokością zwrotu. Rzucają się w oczy wartości oscylujące wokół 5% zwrotu za transakcje. W banku Millenium możemy dzięki temu zyskać maksymalnie 60 zł oraz dodatkowe 30zł za płatność BLIKiem.

Prócz moneyback możemy spotkać się również z różnego rodzaju programami rabatowymi. Banki dzięki współpracy z poszczególnymi sieciami, pozwala klientom na uzyskanie znacznych obniżek.

Kolejną zaletą jest bonus za otworzenie rachunku. Zazwyczaj powiązane jest to ze statusem nowego klienta, czyli osoby, która nie posiadała konta w tym banku. Dodatkowo częstym warunkiem jest otwarcie nowej lokaty lub określona ilość transakcji w miesiącu.

Ponadto niektóre instytucje zachęcają dodatkowymi ubezpieczeniami np. pomoc domowa, medyczna, lub podróżna. Dzięki temu możemy korzystać z bezpłatnych usług np. hydraulika.

Reklama

Aktywne promocje bankowe
Aktualnie możemy skorzystać dzięki bonusowi od Citibank, który oferuje 200 zł za przejazdy z firmą iTaxi. Pieniądze na przejazdy możemy otrzymać za wyrobienie karty kredytowej w banku.

Kolejną opcją jest uzyskania 100 zł na Allegro – musimy jedynie być nowym klientem banku BGŻ BNP Paribas oraz założyć iKonto. Dodatkowo Alior proponuje aż 1500 zł dla firm za założenie iKonta Biznes lub 10 euro za założenie rachunku w Kantorze Walutowym Alior. Często odnawianą promocją jest również ta z Millenium Bank. Aktualnie pozwala ona na zdobycie 360 zł za założenie Konta 360 stopni oraz aktywne korzystanie.

Więcej informacji znajdziesz na oszczednoscionline.pl - najlepsze źródło na temat promocji bankowych.

Bank, Oszczędzanie, Moneyback, Finanse, BLIK, Cashback, Rachunek
Oceń tekst
Reklama
Dodaj komentarz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się »

Biała pora roku

Reklama
Najczęściej czytane
Ostatnio dodane albumy
Reklama
Top użytkownicy
Fotografie użytkowników
partners partners partners partners partners partners partners partners partners partners