Piątek, 23 października 2020 Imieniny: Marleny, Seweryna
Nidzica - wiadomości, informacje, ogłoszenia || Nidzica24.pl - Miasto w zasięgu reki

Wiadomości

Kradł kosmetyki w supermarketach. Został zatrzymany

  • 25-07-2016 10:57
    KPP Nidzica / Izabela Demska
  • komentarzy: 0
    odsłon: 2082
  • ocena: 0.0 / 5
    głosów: 0
Zdjęcie poglądowe, stanowi jedynie ilustrację do artykułu

Zdjęcie poglądowe, stanowi jedynie ilustrację do artykułufot. KWP w Olsztynie / wm.policja.gov.pl

27-latek będzie odpowiadał za kradzieże jakich dokonywał na terenie supermarketów. Jego łupem padały tylko kosmetyki do pielęgnacji ciała. Wczoraj usłyszał zarzut. Sprawa jest rozwojowa, bo policjanci otrzymują kolejne zgłoszenia o kradzieżach z udziałem podejrzanego. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj nidziccy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży kosmetyków. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o tym fakcie pod koniec czerwca br. Razem z przyjęciem zawiadomieni o popełnieniu przestępstwa zostały dostarczone również nagrania ze sklepowego monitoringu, na których widać momenty z kradzieży oraz wizerunek złodzieja. Mężczyzna wybierał momenty, kiedy w sklepie nie było już pracownika ochrony. Wtedy wchodził i pakował artykułu kosmetyczne do torby, a następnie wychodził ze sklepu. Nie przeszkadzała mu nawet obecność innych klientów robiących zakupy.

Funkcjonariusze ustalili, że jest to 27-letni nidziczanin. Wczoraj dokonali jego zatrzymania. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzież. Nie krył on zdziwienia, gdy policjanci przedstawili mu nagrania z zapisu monitoringu sklepowego. Był przekonany, że kamery nie działają.

Reklama

Starty zostały oszacowane na kwotę ponad 2.300 zł. Skradzionego mienia na chwilę obecną nie odzyskano.

Sprawa jest rozwojowa. Funkcjonariusze otrzymują kolejne zgłoszenia o kradzieżach sklepowych. Tym razem przedstawiciele innego supermarketu zgłosili kradzież kosmetyków na sumę prawie 5 tyś zł. Kamery sklepowego monitoringu uwieczniła na nagraniu 27-latka. W najbliższym czasie mężczyźnie zostaną uzupełnione zarzuty. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja, Nidzica, Kradzież, Supermarket, Kosmetyki, Kryminalni
Oceń tekst
Reklama
Dodaj komentarz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się »

'Tradycyjna' ryba wigilijna

Reklama
Najczęściej czytane
Ostatnio dodane albumy
Reklama
Top użytkownicy
Fotografie użytkowników
partners partners partners partners partners partners partners partners partners partners