Wtorek, 4 sierpnia 2020 Imieniny: Dominika, Jana
Nidzica - wiadomości, informacje, ogłoszenia || Nidzica24.pl - Miasto w zasięgu reki

Wiadomości

Przedszkolaki poznawały tajniki policyjnej pracy

  • 16-09-2015 12:49
    KPP Nidzica / Piotr Szczepkowski
  • komentarzy: 0
    odsłon: 5378
  • ocena: 0.0 / 5
    głosów: 0
zobacz galerię zdjęć » Na koniec spotkania, dzieci obejrzały policyjny radiowóz, oraz motocykl

Na koniec spotkania, dzieci obejrzały policyjny radiowóz, oraz motocyklfot. KPP w Nidzicy / nidzica.policja.gov.pl

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy gościli u siebie dzieci z Przedszkola nr 2 w Nidzicy. Maluchy miały okazję porozmawiać z policjantami o bezpieczeństwie na drodze, usłyszeć ciekawostki o pracy policjanta i wykazać się własną wiedzą odpowiadając na pytania policjantów. Największą atrakcją Naszych gości cieszył się policyjny motocykl oraz radiowozy.

W poniedziałek nidzicka Komendę Policji odwiedziły dwie grupy przedszkolaków - wychowanków przedszkola nr 2 w Nidzicy. Spotkanie rozpoczęło się od zwiedzenia „dyżurki” - miejsca kierowania jednostką Policji. Kolejnym etapem spotkania było zapoznanie się z podstawowymi elementami wyposażenia służbowego policjantów oraz umundurowania. Czapki, kajdanki oraz elementy „Żółwia” cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i bardzo chętnie były przymierzane przez milusińskich. Policjanci opowiadali również o pracy poszczególnych rodzajów służb policyjnych oraz ich charakterze.

Reklama

Na koniec spotkania, dzieci obejrzały policyjny radiowóz, oraz motocykl czekając w kolejce na zajęcie miejsca za kierownicą i na pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie z dziećmi zostało zrealizowane w ramach działań edukacyjno - profilaktycznych „Do źródeł wiedzy o bezpieczeństwie - otwarte jednostki Policji”.

Policja, Nidzica, Przedszkole, Przedszkolaki, Do źródeł wiedzy o bezpieczeństwie, Otwarte jednostki Policji, Przedszkole nr 2
Oceń tekst
Reklama
Zobacz także
Dodaj komentarz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się »

'Tradycyjna' ryba wigilijna

Reklama
Najczęściej czytane
Ostatnio dodane albumy
Reklama
Top użytkownicy
Fotografie użytkowników
partners partners partners partners partners partners partners partners partners partners