Piątek, 25 maja 2018 Imieniny: Borysa, Grzegorza
Nidzica - wiadomości, informacje, ogłoszenia || Nidzica24.pl - Miasto w zasięgu reki

Wiadomości

Sukcesy uczniów Gimnazjum przy ZSO w Nidzicy

  • 07-05-2015 10:15
    Starostwo Powiatowe Nidzica
  • komentarzy: 0
    odsłon: 3383
  • ocena: 0.0 / 5
    głosów: 0
Sukcesy uczniów Gimnazjum przy ZSO

Sukcesy uczniów Gimnazjum przy ZSOfot. Starostwo Powiatowe w Nidzicy / powiatnidzicki.pl

W dniach 21-23 kwietnia uczniowie gimnazjów zmagali się z egzaminami kończącymi ten etap edukacji. Dla niektórych dni mogą być mniej stresujące – jeśli jest się laureatem któregoś z konkursów organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora w Olsztynie automatycznie jest się zwolnionym z odpowiedniego zakresu egzaminu gimnazjalnego z maksymalnym wynikiem.

W trwającym roku szkolnym uczniowie Gimnazjum przy ZSO w Nidzicy w wyniku etapów szkolnych uzyskali 15 kwalifikacji do etapu wojewódzkiego w wyniku którego 9 osób uzyskało tytuły laureatów a 6 osób tytuły finalistów.

Z fizyki - 4 laureatów - Klaudia Dankowska , Gabriela Libudzka , Dominka Melerska i Wiktor Modzelewski. Finalistą został Jakub Suwiński – nauczycielem przygotowującym była Pani Teresa Kujtkowska.

Z matematyki – 2 laureatów – Klaudia Dankowska , Weronika Krauze. Tytuły finalistów wywalczyły Dominika Melerska i Laura Janusz – nauczycielem przygotowującym była Pani Anna Łodziewska – Ojdana.

Reklama

Z historii - 2 laureatów – Wiktor Modzelewski oraz Jakub Suwiński – nauczycielami przygotowującymi byli Wiesława Tymieniecka i Sebastian Sikorski. Z języka francuskiego laureatką została Klaudia Dankowska – nauczycielem przygotowującym była Pani Lidia Jasińska.

Z wiedzy o społeczeństwie finalistą został Radomir Bober – nauczycielem przygotowującym była Pani Wiesława Tymieniecka. Z geografii tytuły finalistów zdobyły Aleksandra Dulska i Laura Janusz – nauczycielem przygotowującym była Pani Anna Dulska.

Na uwagę zasługuje fakt iż większość laureatów to uczniowie klasy drugiej którzy musieli z wyprzedzeniem przyswoić sobie wiedzę z całego zakresu gimnazjum.

Zarówno uczniom jak i nauczycielom należą się ogromne gratulacje.

Nidzica, Szkoła, Gimnazjum, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy, ZSO w Nidzicy, Egzamin, Laureaci, Egzamin kończący
Oceń tekst
Reklama
Dodaj komentarz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się »

Budynek strażacki

Reklama
Najczęściej czytane
Ostatnio dodane albumy
Reklama
Top użytkownicy
Fotografie użytkowników
partners partners partners partners partners partners partners partners partners partners